راهنمای خبرخوان

تصویر منو خبرخوان

ابزار خبرخوان ربات فراگیر چیست؟ توسط این ابزار شما می توانید مطالب را از آر اس اس و برخی کانال های تلگرام به سایرکانال ها، سایت ها، گروه ها و صفحات خود در شبکه های اجتماعی موجود در فراگیر منتقل کنید. بدون هیچ کار اضافی ای. سایت های مانند خبرگزاری ها، سایت های وردپرسی، آپارات و سرویس های وبلاگی از دسته سایت هایی هستند که آر اس اس دارند و برای انتقال از تلگرام این مورد بسته به آن کانال متفاوت است.

  • بازه زمانی بررسی هر مورد از خبرخوان هر 15 دقیقه می باشد و آخرین مطلب موجود فرستاده می شود اگر مطلب قابلیت فنی برای انتشار نداشته باشد. چیزی نمی فرستد.
  • اگر خبرخوان شما از آپارات اطلاعات می گیرد تنها عناوین و توضیحات و لینک ویدیو را دریافت می کند.
  • از تلگرام نیز در صورت داشتن فیلم و تصویر و شناسایی آن همراه با متن فرستاده خواهد شد. (ممکن هست برخی فیلم ها و تصاویر به دلیل محدودیت هایی از سمت تلگرام فرستاده نشوند)
  • برای دریافت پیام ها از تلگرام نیاز به هیچ رباتی نیست. این یکی از مزایای این ابزار است.
  • شما می توانید در خبرخوان می توانید از امضا های ساخته شده استفاده کنید با این کار دیگر نیاز نیست برای هر بار تغییر امضا، خبرخوان را دوباره تغییر دهید. و این امضا می تواند به صورت مشترک برای چندین خبرخوان یا ارسال های زماندار شما به صورت مشترک استفاده شوند.

چگونه یک خبرخوان در ربات فراگیر ایجاد کنیم؟

  1. در هر مرحله ای هستید دکمه پایان را بزنید و سپس روی دکمه خبرخوان را بزنید
  2. در اینجا روی دکمه افزودن کلیک کنید و صورتحساب را پرداخت کنید.
  3. پس از پایان مراحل پرداخت هزینه ربات، مرحله یک را تکرار کنید.
  4. این بار در فهرستی که برای شما ظاهر می شود روی لینک دستور مربوط به مدیریت خبرخوان کلیک کنید. هر خبرخوان لینک دستور خود را دارد.
  5. اکنون به یکی از دو روش: ویرایش گپی یا ویرایش حرفه ای خبرخوان خود را مدیریت کنید.